„Step by step“ ralyje dalyvavo pirmą kartą.
Merginų pasirinkta strategija – viską daryti susikaupus ir pamažu – pasiteisino.
Jos užėmė 2 vietą „Mazda“ taurės įskaitoje. Įspūdžiais dalijasi Vilija Motiejūnaitė-Gedminė.

Laimėjote. Koks jausmas? Ar tikėjotės?
Dalyvavome pirmą kartą, todėl laimėti paties ralio tikrai nesitikėjome. Juk be mūsų dalyvavo daug kitų merginų, kurios ne vienerius metus jau rungtyniauja ir turi daugiau patirties. Tačiau maža vilties ugnelė ruseno, nes „Mazda“ taurės įskaitoje tebuvo 13 ekipažų.

Kaip manote, kas padėjo laimėti?
Tai mūsų visų keturių nuopelnas. Buvome pasiskirsčiusios užduotis ir visos stengėmės jas atlikti kuo geriau. Taip pat susikaupimas, motyvacija, klaidų vengimas ir gera nuotaika.

Su kokiais iššūkiais susidūrėte ralio metu? Kaip juos sprendėte?
Iššūkis buvo spėti laiku į visus laiko kontrolės punktus. Ignalinoje buvo pakankamai painu, kai aikštėje sukant ratus iš visų pusių važiavo kiti ekipažai. Stengėmės nekreipti dėmesio į juos ir važiuoti vadovaudamosi tik kelio knyga.
Taip pat – vidutinio greičio ruožai (VGR). Turėjome sekti laiką, nuvažiuotą kelią, stengtis išlaikyti greitį, orientuotis ir vis žiūrėti, kokiu vidutiniu greičiu važiuojame. VGR rungtis mums buvo mažiausiai aiški iš visų.

Kaip sekėsi būti vieninga komanda?
Puikiai. Juk esame draugės! Viena kitą pažįstame ir žinome, ko galime tikėtis viena iš kitos.

Ar „Moterų ralyje“ dalyvavote pirmą kartą? Kaip ruošėsi raliui?
„Moterų ralyje“ dalyvavome pirmą kartą. Klausinėjome pažįstamų merginų, kurios jau buvo dalyvavusios, ieškojome informacijos internete. Kadangi komandos pavadinimas „Step by step“, tai viską darėme pamažu. Šiemet nepuošėme automobilio ir į aprangą pažiūrėjome paprastai. Kitais metais jau būsime patyrusios ir įdėsime daugiau pastangų pasiruošimui. Taip ir keliausime žingsnis po žingsnio savo tikslo link.

Kas labiausiai patiko šių metų „Moterų ralyje“?
Pirmiausia, pati koncepcija, kad tai moterų ralis. Mums patiko ir kelio knygos vedamas maršrutas, ir trumpos, greitos užduotėlės, kad šiek tiek atitraukti žvilgsnį nuo kelio, renginio azartas.

Ar dalyvausite „Moterų ralyje“ kitais metais?
Be abejo.

Ką darysite kitaip, negu šiemet?
Jei ir kitais metais laiko nebus marios, tai panašu, kad vairuotoja ir šturmanė rungtyse nedalyvaus. Jos bus atsakingos tik už vairavimą ir kelio knygos skaitymą.

Ko palinkėtumėte merginoms, kurios dar nedalyvavo „Moterų ralyje“?
Vienareikšmiškai – suburti komandą ir pabandyti!

Ko palinkėtumėte ralio organizatoriams?
Ralio organizatoriams linkiu nepritrūkti įkvėpimo, jėgų ir noro tęsti šią šaunią tradiciją!