„Lewben Women“ ralyje dalyvavo pirmą kartą. Komandinėje įskaitoje merginos užėmė trečiąją vietą. „Moterų ralio“ įspūdžiais dalijasi Austėja Dimaitytė.

 

Laimėjote. Koks jausmas? Ar tikėjotės laimėti?
Žinia apie laimėjimą buvo tikrai netikėta. Džiaugiamės be galo, nes mūsų komandoje labai azartiškos merginos, kurios visada siekia aukštumų, ką beveiktų. Ar tikėjomės? Teisingiau būtų pasakyti, kad tikrai labai labai norėjome laimėti, tad labai stengėmės.

Kaip manote, kas padėjo laimėti?
Stebuklų nesivaikėme: nei būrėme, nei ritualinius šokius šokome. Tiesiog buvome labai susitelkę, susiskirstėme darbus, stengėmės išnaudoti kiekvienos komandos narės stipriąsias puses ir vadovautis šūkiu „Viena už visas ir visos už vieną!“. Tai ir buvo mūsų paslaptis atnešusi mums 3-iąją vietą.

Su kokiais iššūkiais susidūrėte ralio metu? Kaip juos sprendėte?
Ignalina tikrai dar ilgai bus linksniuojama kaip „Bermudų trikampis“ ir tai buvo skaudžiausia vieta atėmusi iš mūsų daugiausiai taškų ir tik ją galėtume išskirti kaip didžiausią iššūkį. Bet, kaip ir visada, susikaupėm, paanalizavom, pastrategavom ir, žiūrėk, mes jau Ignalinos slalome.

Kaip sekėsi būti vieninga komanda?
Puikiai! Kaip niekada nedalyvavusios panašiuose renginiuose – buvome fantastiškai nuostabiai komandiškos. Ir panašu, žiūrint į rezultatus, visiškai neperdedame tuo girdamosi.

Ar „Moterų ralyje“ dalyvavote pirmą kartą? Kaip ruošėsi raliui? Ko neimtumėte į savo komandą?
Dalyvavome „Moterų ralyje“ pirmą kartą, bet tikrai ne paskutinį. Specialaus pasiruošimo neturėjome, tačiau klausinėjome buvusių dalyvių kaip viskas vyko, ėjome į pristatymą. Merginos domėjosi kaip važiuoti slalome ir išbandė ne tik kelias didesnes stovėjimo aikšteles, bet ir apsilankė slalomo renginyje Trakuose. Domėjomės ir savo automobilių charaktertistikomis. Sutarėme, kad ralyje tiesiog darysime tai, ką galime geriausiai, ir tiesiog smagiai praleisime laiką. O į komandą neimtumėm blogai nusiteikusių arba niurzgėti linkusių žmonių.

Kas labiausiai patiko šių metų „Moterų ralyje“?
Sunku išskirti vieną dalyką, kai visas renginys, jo logistika, organizatorių įdėtas darbas paliko labai didelį įspūdį.

Ar dalyvausite „Moterų ralyje“ kitais metais?
Žinoma! Dar yra ko siekti, o pasiekus reikia neapleisti iškovotų pozicijų. Jau minėjome, kad „Lewben“ merginos labai azartiškos!

Ką darysite kitaip negu šiemet?
Hm… Šiemet sugalvojome dalyvauti paskutinę minutę ir negalėjome labai daug laiko skirti įvaizdžiui, bet kitais metais planuojame pretenduoti ir į stilingiausių nominaciją!

Ko palinkėtumėte merginoms, kurios dar nedalyvavo „Moterų ralyje“?
Žinoma, kad dalyvauti „Moterų ralyje“ kitais metais!

Ko palinkėtumėte ralio organizatoriams?

Stiprybės atlaikant įvairias reakcijas, kūrybiškumo (nors jo ir taip netrūksta), nepasiduoti net sulaukus iššūkių ir, žinoma, šį renginį nuvežti ir į kitas šalis. Mes esame tikrai sužavėtos renginio organizacija ir labai Jums dėkojame už puikiai praleistą dieną!