„Stichija valdo“ laimėjo 1 vietą Dviejų ekipažo narių įskaitoje ir 3 vietą Pirmą kartą dalyvaujančiųjų įskaitoje. Kaip sekėsi komandai, pasakoja Marija Karpovičiūtė.

Laimėjote. Koks jausmas? Ar tikėjotės laimėti?
Laimėti yra puikus jausmas ir puiki vakaro staigmena! Važiavome dviese su sese. Aš nesitikėjau nieko laimėti, norėjau tik sudalyvauti ralyje ir smagiai praleisti dieną su sese. Beje, ji tikėjosi ką nors laimėti ir būtinai norėjo sudalyvauti vakaro programoje. Kai jau buvom gavę apdovanojimą Dviejų narių ekipažų įskaitoj ir vyko Bendros įskaitos TOP 20 apdovanojimai, skelbiamos 10-a, 9-a , 8-a vietos, maniau nieko nelaimėsim. Ir ką? 4-a vieta! Faina, gera, smagu, beprotiškai fantastiška!

Kaip manote, kas Jums padėjo laimėti?
Laimėti padėjo 2 dalykai: pirma, mes su sese esam gan skirtingos, ir dėl tų skirtumų esam puiki komanda, gerai viena kitą pažįstam, žinom, ko tikėtis. Sesė mėgsta žemėlapius, o mane „veža“ vairavimas, tad tandemas – neatremiamas, lengvai skirstomės užduotis!

Antra, prieš renginį nuėjom išgerti kavos. Kavinėje nešu kavą ant vieno puodelio uždėjusi lėkštutę. Benešant lėkštė kad plojosi ant grindų… aš kiek susinepatoginau, o sesė juokiasi ir sako: „Šukės laimę neša!“ Taip ir dingtelėjo mintis, kad galim laimėti.

Su kokiais iššūkiais susidūrėte ralio metu? Kaip juos sprendėte?
Pradžiai reikėjo apsiprasti su ralio knygos skaitymu. O jau ralio metu – su mintim, kad visas taiklumo užduotis varom pro šoną. Net pradėjom juokaut, kad nuosekliai nepataikom. Labai svarbu buvo išlikti ramioms, nesijaudinti ir važiuoti toliau.

Kaip sekėsi būti vieninga komanda?
Esam nuo gimimo pažįstamos, tad gerai žinom, kas ką moka. Keblumų nekilo. Kava, arbata, saldainiai, sumuštiniai mašinoj – viskas padėjo.

„Moterų ralyje“ dalyvavote pirmą kartą. Kaip ruošėsi raliui? Ko neimtumėte į savo komandą?
Taip, ralyje dalyvavome pirmą kartą. Sesė buvo iniciatorė, aš – kompanija. Praėjusiais metais pavėlavom registruotis, tad dabar sukomės greičiau. Dėl pasiruošimo susitarėm, kad sesė vyksta į paskaitą, o aš išplaunu mašiną ir pasirūpinu maistu. Pasiderinom dar sukneles iš vakaro.  Komandos narių nei trūko, nei buvo per daug – pats tas.

Kas labiausiai patiko šių metų „Moterų ralyje“?
Gera atmosfera, šaunios, netikėtos užduotys, linksmai, draugiškai ir entuziastingai nusiteikę teisėjai, vaizdingas maršrutas, azartas, puiki organizacija!

Ar dalyvausite „Moterų ralyje“ kitais metais?
BŪTINAI (negi dar kyla klausimas?).

Ką darysite kitaip, negu šiemet?
Būtinai pasipuošim mašiną (jau net žinom kaip) ir paieškosim įdomesnės aprangos.

Ko palinkėtumėte merginoms, kurios dar nedalyvavo „Moterų ralyje“?
Jei mėgstat nuotykius, vairuot, keliaut, pasilinksmint – užsidėt priminimą, kada prasideda registracija į „Moterų ralį“.