Komanda „Čykos“ šių metų „Moterų ralio“ VIP įskaitoje laimėjo 2 vietą. Kaip sekėsi merginoms ralio metu, pasakoja Vita Ryliškė.

Ar „Moterų ralyje“ dalyvavote pirmą kartą? Kaip ruošėtės raliui?
Visos ralyje buvome dalyvavusios, tačiau skirtingose komandose. Tokia sudėtimi dalyvavome pirmą kartą. Raliui pasiruošti padėjo seminaras „Mazda“ salone. Įsidėmėjome visas pastabas ir stengėmės tų klaidų išvengti. Dieną prieš ralį susiskambinome ir aptarėme svarbiausius dalykus: kokios užduotys laukia, kokie svarbiausi užduočių vertinimo kriterijai.

Laimėjote. Koks jausmas?
Tikėjomės papulti į penkiasdešimtuką, bet kad būsime taip aukštai – nesitikėjome. Žinojome, kokias klaidas padarėme, o kai dalyvauja tiek daug stiprių komandų, kiekviena klaida tampa lemiama. Kita vertus, sėkmė lydėjo atliekant užduotis, būtent jos ir padėjo išsiveržti į priekį.

Kaip sekėsi būti vieninga komanda?
Esame ilgametės geros draugės ir viena kitą labai gerai pažįstame. Galime viena kitai atvirai sakyti tiek gražius dalykus, tiek nelabai. Galime susipykti ir po sekundės vėl susidraugauti. Manau atvirumas, mokėjimas pasijuokti iš klaidų,  žiūrėjimas į priekį, o ne atgal, mums ir padėjo gerai susidoroti su visomis užduotimis. Labiausiai prie pergalės prisidėjo komandos susitelkimas, mokėjimas susikalbėti, išklausyti ir, žinoma, azartas bei gera nuotaika.

Ko neimtumėte į savo komandą?
Į savo komandą priimtume tik pozityvius, azartiškus ir geros nuotaikos žmones. Juk mes ir pačios tokios. Vietoje to, kad burbėtume, jog trūko laiko pasižvalgyti po apylinkes ar  pavalgyti, mes geriau papietavome vairuodamos ir tik juokėmės iš to, kaip posūkio metu krenta sumuštiniai ant žemės.

Su kokiais iššūkiais susidūrėte ralio metu?
Buvo labai nejauku, kai vidutinio greičio rungtyje teko lenkti policijos automobilį. Prieš lenkiant, net tikrinome KET taisykles, ar nepažeisime greičio apribojimų žvyro ruože. Na ir laiko šiek tiek trūko nosytei pasipudruoti.

Kas labiausiai patiko šių metų „Moterų ralyje“?
Žinoma, kad Donatas Montvydas! O jeigu rimtai, tai „Moterų ralis“ kaip renginys, turi nuostabią energetiką. Susirenka daug pozityvių, energingų, azartiškų moterų. Nuotaika būna fantastiška, vienijanti moteris ir kurianti naujus logikos standartus.

Ar dalyvausite „Moterų ralyje“ kitais metais?
Žinoma! Juk dar turime kur tobulėti!

Ką darysite kitaip, negu šiemet?
Nekartosime tų pačių klaidų. Ir – labiau pasitikėsime savimi. Kai pamatėm, kad trys ekipažai nuvažiavo kitu keliu, suabejojom, ar važiuojame tinkama kryptimi. Taip ir norisi pasukti paskui kitus ekipažus.

Ko palinkėtumėte merginoms, kurios dar nedalyvavo „Moterų ralyje“?
Palinkėsime tiesiog užsiregistruoti! O toliau viskas įvyks savaime.